Publications Office of the EU
Servizio di esternalizzazione di diverse attività logistiche per l’Azienda Sanitaria dell’Alto Adige per il periodo di 3 anni - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servizio di esternalizzazione di diverse attività logistiche per l’Azienda Sanitaria dell’Alto Adige per il periodo di 3 anni

  • Publicată
    03/04/2026
  • Termenul-limită
    11/05/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung Einkäufe
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
63100000 Servicii de manipulare şi de depozitare a încărcăturilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,411,078.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
AC05/2026
Descriere

La gestione delle operazioni di un magazzino da svolgersi presso un magazzino esternalizzato e attività di distribuzione verso centri dell'Azienda sanitaria

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.bandi-altoadige.it
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.bandi-altoadige.it
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Qualità del servizio
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 70
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prezzo
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Valoarea estimată
2,411,078.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.