Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul maritim şi pentru alte echipamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul maritim şi pentru alte echipamente

  • Publicată
    30/03/2016
  • Termenul-limită
    09/05/2016
  • Contract atribuit
    06/06/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Tecnologías y Servicios Agrarios, S.A. (Tragsatec)
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50240000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul maritim şi pentru alte echipamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
248,015.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
298,670.35 EUR
Numărul de referință al procedurii
TEC00004386
Descriere

Contratación del servicio de mantenimiento preventivo y correctivo de los motores diesel de los buques «Emma Bardán» y «Miguel Oliver».

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Tecnologías y Servicios Agrarios, S.A. (TRAGSATEC)
Adresa poștală: Maldonado, 58
Localitatea: Madrid
Codul poștal: 28006
Țara: ESP
Ofertele pot fi depuse
Not specified
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
248,015.00 EUR
Valoare contractată finală
298,670.35 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ardora, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea:
Codul poștal:
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.