Publications Office of the EU
Suministro de Sillones de Acompañante para la Organización Sanitaria Integrada Ezkerraldea Enkarterri Cruces - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de Sillones de Acompañante para la Organización Sanitaria Integrada Ezkerraldea Enkarterri Cruces

  • Publicată
    10/01/2025
  • Termenul-limită
    10/02/2025
  • Deschiderea ofertelor
    06/03/2025
  • Contract atribuit
    27/05/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
OSAKIDETZA - Servicio Vasco de Salud - Hospital Universitario Cruces (Impulsora)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES213 Bizkaia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39100000 Mobilier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
338,952.60 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
181,581.75 EUR
Numărul de referință al procedurii
2024/03194
Descriere

Suministro de Sillones de Acompañante para la Organización Sanitaria Integrada Ezkerraldea Enkarterri Cruces

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/03/2025 08:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Valoración Técnica
Valoarea estimată
338,952.60 EUR
Valoare contractată finală
181,581.75 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: INDUSTRIAS HIDRÁULICAS PARDO, S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: Muela, La
Codul poștal: 50198
Țara:
Denumirea oficială: HIDEMAR, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Coslada
Codul poștal: 28823
Țara:
Denumirea oficială: MEDICAL IBÉRICA, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Fuenlabrada
Codul poștal: 28946
Țara:
Denumirea oficială: NACIL MEDICA 4 GROUP S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: Loiu
Codul poștal: 48180
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.