Publications Office of the EU
Polonia-Skąpe: Produse farmaceutice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Skąpe: Produse farmaceutice

  • Publicată
    26/02/2016
  • Termenul-limită
    07/04/2016
  • Deschiderea ofertelor
    07/04/2016
  • Contract atribuit
    27/04/2016
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ w Ciborzu
Locul de executare
NUTS code: PL43 Lubuskie
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33600000 Produse farmaceutice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
826,618.32 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
890,145.55 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
7/PN/2016
Descriere

Dostawa produktów leczniczych do programu terapeutycznego leczenia stwardnienia rozsianego w podziale na
zadania:
Zadanie 1 – interferon beta 1 a (Fiolka amp.strz. i/lub wstrzykiwacz 30 µg (6mln ju), 0,5 ml x 4)
Zadanie 2 – interferon beta 1 b (pojedynczy zestaw do wstrzyknięć: 1 fiolka z proszkiem do sporządzania
roztworu do wstrzykiwań zawierającą substancję czynną, 1 ampułkę z rozpuszczalnikiem do przygotowania
roztworu; łącznik (adapter) fiolki oraz 2 waciki nasączone alkoholem)
Zadanie 3 – Octan Glatirameru (ampułkostrzykawka 20 mg x 28)
Zadanie 4 – Interferon beta 1a 44 mcg- (12 mln j.m.) / 0,5 ml roztworu. x 12 amp- strzykawek= miesięczna
terapia (podawane w ampułkostrzykawkach przy pomocy urządzenia Rebiject- terapia na 12 miesięcy tj. 144
ampułkostrzykawki lub Interferon beta-1a inj.s.c..132 mcg (36 mln j.m.)/ 1,5 ml (24 Mj.m.)* 4 wkłady= miesięczna
terapia (podawane we wkładach wielodawkowych przy pomocy urządzenia elektronicznego do podawania leku
Rebismart) – terapia na 12 miesięcy tj. 48 wkładów.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/04/2016 11:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.