Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente

  • Contract atribuit
    25/03/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50220000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,800,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,080,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2.19/28520.0248 - 6.19/28520.0249
Descriere

Asistencia experta al mantenimiento de las instalaciones de seguridad de red convencional de tecnología CAF Signalling.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,800,000.00
Valoare contractată finală
1,080,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CAF Signalling, S. L.
Adresa poștală: Avenida de la Industria, 51
Localitatea: Alcobendas (Madrid)
Codul poștal: 28108
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.