Publications Office of the EU
Lituania-Vilnius: Servicii de programare şi de consultanţă software - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Lituania-Vilnius: Servicii de programare şi de consultanţă software

  • Publicată
    10/12/2019
  • Termenul-limită
    13/01/2020
  • Deschiderea ofertelor
    13/01/2020
  • Contract atribuit
    11/02/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Locul de executare
NUTS code: LT Lietuva
Locația achizitorului
NUTS code: LT Lietuva
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
176,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
176,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Numărul de înregistrare național: 188704927
Adresa poștală: Gedimino pr. 19
Localitatea: Vilnius
Codul NUTS: LT
Codul poștal: LT-01103
Țara: LTU
Persoană de contact: Vitalija Jevaišaitė
Adresa principală: http://www.nzt.lt
Electronic via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
13/01/2020 09:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
176,000.00 EUR
Valoare contractată finală
176,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UAB „Asseco Lietuva“
Adresa poștală:
Localitatea: Vilnius
Codul poștal:
Țara: LTU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.