Publications Office of the EU
Cehia-Pardubice: Servicii de arhitectură pentru construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Pardubice: Servicii de arhitectură pentru construcţii

  • Publicată
    08/12/2020
  • Termenul-limită
    02/02/2021
  • Contract atribuit
    24/05/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Pardubický kraj
Locul de executare
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71221000 Servicii de arhitectură pentru construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,467,200.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,043,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Pardubický kraj
Numărul de înregistrare național: 70892822
Adresa poștală: Komenského náměstí 125
Localitatea: Pardubice
Codul NUTS: CZ053
Codul poștal: 532 11
Țara: CZE
Persoană de contact: Ing. Kateřina Drahovzalová
Adresa principală: http://www.pardubickykraj.cz/
Electronic via:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
4,467,200.00 CZK
Valoare contractată finală
3,043,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Masák & Partner, s.r.o.
Adresa poștală: Rooseveltova 575/39
Localitatea: Praha
Codul poștal: 160 00
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.