Publications Office of the EU
Franţa-Valence: Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Valence: Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare

  • Publicată
    13/02/2020
  • Termenul-limită
    12/03/2020
  • Contract atribuit
    02/11/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
departement de la drome
Locul de executare
NUTS code: FRK23 Drôme
Locația achizitorului
NUTS code: FRK23 Drôme
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71240000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
326,150.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2020batmoe1263
Descriere

dans le cadre de sa politique sociale, le Département souhaite engager une opération immobilière à Romans sur Isère permettant de regrouper deux centres médico-sociaux existants : le Cms de La Pavigne et le Cms de La Monnaie. Une étude réalisée en 2017 prévoyait le programme des besoins relatifs au regroupement de ces deux Cms.Aujourd'Hui, par une même volonté du Département et de la Ville de Romans, le programme a été élargi afin d'intégrer le Ccas de la Commune dans l'objectif d'un accueil unique de l'usager

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.ladrome.fr
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Other
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
326,150.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SARL Benjamin Ballay
Adresa poștală: rovaltain — 1 rue Marc Seguin — BP 16253
Localitatea: Valence Cedex
Codul poștal: 26958
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.