Publications Office of the EU
Republica Cehă-Praga: Vehicule de pompieri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republica Cehă-Praga: Vehicule de pompieri

  • Publicată
    29/07/2017
  • Termenul-limită
    01/09/2017
  • Deschiderea ofertelor
    01/09/2017
  • Contract atribuit
    18/10/2017
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Městská část Praha 11
Locul de executare
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144210 Vehicule de pompieri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
6,195,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,939,400.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka (koupě) 1 ks nového, nepoužitého požárního automobilu CAS 30/9000/540 – S2VH, dle zadavatelem stanovené technické specifikace a dle platných norem a nařízení.
Součástí uvedené dodávky je doprava do místa plnění zakázky, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy při předání předmětu dodávky.
Součástí předmětu této veřejné zakázky a nabídkové ceny je rovněž zajištění těchto úkonů dodavatelem:
— doprava a přistavení hasičského vozu na místo určení tj. Hasičská zbrojnice, Bohúňova 1341, Praha 4,
— předání veškeré nezbytné technické dokumentace včetně návodu k obsluze a běžné údržbě a veškerých certifikátů a osvědčení dle platné legislativy ČR a EU vztahující se k dodávce, vše v českém jazyce,
— předvedení stroje v jeho provozu a jeho všech funkcí a vybavení přímo na místě určeném zadavatelem a kvalifikované zaškolení obsluhy hasičského vozu v rozsahu jednoho provozního dne, minimálně 4 hodiny.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Městská část Praha 11
Numărul de înregistrare național: 00231126
Adresa poștală: Ocelíkova 627/1
Localitatea: Praha 4
Codul NUTS: CZ010
Codul poștal: 149 41
Țara: CZE
Persoană de contact: Typaz, s.r.o., Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha 4, Jaroslav Vebr
Adresa principală: https://www.mcpraha11.cz
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/09/2017 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
6,195,000.00 CZK
Valoare contractată finală
5,939,400.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Wiss Czech s.r.o.
Adresa poștală: Halenkovice 10
Localitatea: Halenkovice
Codul poștal: 763 63
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.