Publications Office of the EU
Erweiterung der Grundschule in Olching - ELT - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Erweiterung der Grundschule in Olching - ELT

  • Publicată
    28/03/2024
  • Termenul-limită
    29/04/2024
  • Contract atribuit
    31/03/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Olching
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE21C Fürstenfeldbruck
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71320000 Servicii de concepţie tehnică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
158,532.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
ELT
Descriere

Der Auftrag umfasst die Planungsleistungen Technische Ausrüstung nach § 53 ff HOAI in Verbindung mit Anlage 15 HOAI – ELT, ALG 4-6, Leistungsphasen 1-9 für die Erweiterung der Grundschule in Olching.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Vorstellung des vorgesehenen Projektteams
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.3
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Darstellung der Arbeitsweise
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.2
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Darstellung der Methoden zur Überwachung und Einhaltung der Kosten und Termine sowie des Berichtswesens an den Auftraggeber
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.3
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Arbeitsweise der Bauleitung in LPH 8
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.4
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Honorar
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.2
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
158,532.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ingenieurgesellschaft Frey-Donaubauer-Wich mbH
Adresa poștală:
Localitatea: Gaimersheim
Codul poștal: 85080
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.