Publications Office of the EU
Germania-Freiburg im Breisgau: Computere portabile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Freiburg im Breisgau: Computere portabile

  • Publicată
    18/07/2017
  • Termenul-limită
    18/08/2017
  • Deschiderea ofertelor
    18/08/2017
  • Contract atribuit
    25/09/2017
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Locul de executare
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Locația achizitorului
NUTS code: DE13 Freiburg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30213100 Computere portabile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,000,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,999,643.96 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
2017/S 135-276297
Descriere

Im Auftrag des Landes Baden-Württemberg schreibt die Universität Freiburg handelsübliche Note-books und Tablets zum Einsatz an den Hochschulen des Landes aus.
Auftragsgegenstand ist die Lieferung von Notebooks und Tablets für wissenschaftliche Anwen-dungen und Lehrbetrieb für die Universität Freiburg und für die bezugsberechtigten Hochschulen des Landes Baden-Württemberg.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Adresa poștală: Fahnenbergplatz
Localitatea: Freiburg
Codul NUTS: DE13
Codul poștal: 79098
Țara: DEU
Adresa principală: http://www.uni-freiburg.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
18/08/2017 10:15
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.