Publications Office of the EU
Colectarea și tratarea deșeurilor industriale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Colectarea și tratarea deșeurilor industriale

  • Publicată
    03/06/2026
  • Termenul-limită
    24/08/2026
  • Deschiderea ofertelor
    24/08/2026
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Gemeente Arnhem
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90510000 Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,035,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
4527736
Descriere

În domeniul de aplicare al misiunii sunt colectarea și tratarea diferitelor fluxuri de deșeuri în mai multe locații de birouri din municipalitățile Arnhem, Renkum și Rheden. Acest acord acoperă, de asemenea, colectarea și tratarea deșeurilor la MFC și la alte sedii imobiliare ale municipalității Arnhem. 1.035.000

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427364
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427364
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/08/2026 10:05
Metoda de atribuire
Kwaliteit van de dienstverlening
Valoarea estimată
1,035,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.