Publications Office of the EU
Lucrări generale de renovare Albert-Schweitzer-Realschule și Pestalozzi Förderschule - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Lucrări generale de renovare Albert-Schweitzer-Realschule și Pestalozzi Förderschule

  • Publicată
    20/06/2025
  • Contract atribuit
    14/07/2025
  • Termenul-limită
    05/08/2025
  • Deschiderea ofertelor
    05/08/2025
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45214200 Lucrări de construcţii de instituţii şcolare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
693,774.75 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Ca parte a renovării generale a clădirii școlii Albert-Schweizer-Realschule, sunt necesare lucrări de geamuri, fațade PFR (sistem de profile din oțel), uși exterioare (sistem de profile din oțel) pentru secțiunile de construcție BA1 - BA 3. Fațadă BA 1 PFR aprox. 80 m2 Fațadă PFR cu baldachin aprox. 89 m2 intrare laterală, element exterior ușă multi-parte aprox. 7 m2 perete exterior/plafonieră aprox. 12 m2 funcționare curată aprox. 40 m2 Fațadă BA 2 PFR aprox. 29 m2 element exterior ușă multi-parte aprox. 8 m2 perete exterior/plafonieră aprox. 9 m2 BA 3 element exterior ușă multi-parte aprox. 7 m2 element exterior ușă multi-parte aprox. 8 m2 element exterior ușă 1-parte aprox. 4 m2 perete exterior/plafonieră aprox. 12 m2 Perioada de execuție Măsură totală 07.05.2025 - 27.05.2030 Lucrări de glazurare, fațadă PFR, uși exterioare (sub rezerva modificării) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Alte faze de construcție, toate tranzacțiile finalizate și aprobate BA 2: 20.11.2026 - 16.6.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Fără alocare liberă!

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.subreport.de/E36867744
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.subreport.de/E22833613
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/08/2025 10:15
Metoda de atribuire
Criteriu: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Tip: price
Descriere: 100 % Preis
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
693,774.75 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Adresa poștală:
Localitatea: Bonn
Codul poștal: 53119
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Denumirea oficială: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kaperich
Codul poștal: 56767
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.