Publications Office of the EU
Suedia-Vilhelmina: Servicii de deszăpezire - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Vilhelmina: Servicii de deszăpezire

  • Publicată
    07/10/2022
  • Termenul-limită
    03/11/2022
  • Deschiderea ofertelor
    04/11/2022
  • Contract atribuit
    07/11/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Vilhelmina Fastighetsförvaltning AB
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SE Sverige
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90620000 Servicii de deszăpezire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
10,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
102,921.00 SEK
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
5
Numărul de referință al procedurii
UH-2022-11
Descriere

Entreprenaden avser vinterunderhåll i form av snöröjning, isrivning, halkbekämpning och bortforsling av snö på Vilhelmina Bostäder AB´s och Vilhelmina Kommun´s fastigheter inom Vilhelmina tätort.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.e-avrop.com/vifab/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=77678
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/11/2022 00:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.