Publications Office of the EU
Germania-Hamburg: Echipament de bucătărie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Hamburg: Echipament de bucătărie

  • Publicată
    08/04/2020
  • Termenul-limită
    08/05/2020
  • Deschiderea ofertelor
    08/05/2020
  • Contract atribuit
    16/06/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SBH | Schulbau Hamburg
Locul de executare
NUTS code: DE600 Hamburg
Locația achizitorului
NUTS code: DE600 Hamburg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39221000 Echipament de bucătărie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
103,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
91,015.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
SBH VgV OV 008-20 DK
Descriere

Die Grundschule Sander Straße befindet sich im Hamburger Stadtteil Bergedorf. Die Maßnahme umfasst einen zweigeschossigen Neubau mit insgesamt 8 Klassen, Mensa und Verwaltungsbereich. Die BGF beträgt ca. 1 990 m2. Die Baustelle ist über die Sander Straße unabhängig vom Schulbetrieb anfahrbar.

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.bieterportal.hamburg.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/05/2020 12:00
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
103,000.00 EUR
Valoare contractată finală
91,015.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: KNEIFEL Großküchen- und Objekteinrichtungs GmbH & Co. KG
Adresa poștală: Große Beek 2
Localitatea: Geestland
Codul poștal: 27607
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.