Publications Office of the EU
D11 Relaxare Jaroměř - Cercetare arheologică de salvare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

D11 Relaxare Jaroměř - Cercetare arheologică de salvare

  • Publicată
    12/02/2025
  • Termenul-limită
    19/03/2025
  • Contract atribuit
    20/02/2026
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71351914 Servicii de arheologie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
7,360,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,666,700.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
02PB-000991
Descriere

Obiectul contractului este punerea în aplicare a cercetării arheologice de salvare (ZAV) pentru construirea zonei de odihnă D11 Jaroměř, etapa 1, și anume lucrări de teren (explorarea terenurilor arheologice), prelucrarea și evaluarea acesteia ZAV la nivelul raportului de constatare și efectuarea analizelor necesare.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.tenderarena.cz
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.tenderarena.cz
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Kvalifikace a zkušenosti vedoucího archeologického výzkumu
Valoarea estimată
7,360,000.00 CZK
Valoare contractată finală
5,666,700.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SAMSON PRAHA, spol. s r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Praha - Nové Město
Codul poștal: 11000
Țara:
Denumirea oficială: Labrys, o.p.s.
Adresa poștală:
Localitatea: Praha - Hloubětín
Codul poștal: 19800
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.