Publications Office of the EU
ACORD-CADRU - Servicii de curățenie în portofoliul imobiliar al Kopparstaden - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

ACORD-CADRU - Servicii de curățenie în portofoliul imobiliar al Kopparstaden

  • Publicată
    03/11/2023
  • Termenul-limită
    04/12/2023
  • Deschiderea ofertelor
    05/12/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Kopparstaden AB
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90910000 Servicii de curăţenie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
25,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
Ä2023-6227
Descriere

Servicii de curățenie cu verificări periodice ale calității conform INSTA 800 în următoarele părți: A. Stairwells, categorie de cazare, locuințe birouri gazdă, spălătorii B. Apartamente (curățenie de îndepărtare și reparații) C. Spații comerciale pentru operațiunile interne ale Kopparstaden Perioada acordului este 2024-03-01-2026-02-28, cu o opțiune de 1 + 1 an. Ofertele pot fi depuse pentru unul sau mai multe loturi. Se vor semna acorduri-cadru cu un furnizor pentru fiecare lot. Cu toate acestea, aceluiași furnizor i se va aloca maximum o acțiune.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=848&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=848&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/12/2023 00:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.