Publications Office of the EU
Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Elkonsulter - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Elkonsulter

  • Publicată
    13/09/2024
  • Termenul-limită
    11/10/2024
  • Deschiderea ofertelor
    14/10/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna
Locul de executare
NUTS code: anyw
Locația achizitorului
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71314100 Servicii de energie electrică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
8,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
SI 2024/36
Descriere

Uppdraget omfattas av konsultuppdrag inom arbeten avseende El-konsult vid mindre och större om- och nybyggnationer av hyresrätter och/eller kontorsytor. Objekten är belägna i Solna stad. Arbetet kan omfatta nedan punkter men utesluter inte andra arbeten inom området. - Framtagning av ritningar och tekniska specifikationer för elinstallationer, belysning, kraftdistribution, nödsystem, säkerhetssystem, transporter och kommunikationsnätverk - m.m

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=30306&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=30306&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/10/2024 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 0
Valoarea estimată
8,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Installationskonsulterna i Stockholm AB
Adresa poștală:
Localitatea: BANDHAGEN
Codul poștal: 12459
Țara:
Denumirea oficială: Vinnergi AB
Adresa poștală:
Localitatea: Linköping
Codul poștal: 582 24
Țara:
Denumirea oficială: Norconsult Sverige AB
Adresa poștală:
Localitatea: GÖTEBORG
Codul poștal: 40276
Țara:
Denumirea oficială: K-Konsult Installation Sörmland Aktiebolag
Adresa poștală:
Localitatea: NYKÖPING
Codul poștal: 61132
Țara:
Denumirea oficială: STELKON Stockholms Elkonsult AB
Adresa poștală:
Localitatea: JÄRFÄLLA
Codul poștal: 17562
Țara:
Denumirea oficială: EFK AB
Adresa poștală:
Localitatea: Jönköping
Codul poștal: 553 03
Țara:
Denumirea oficială: Incoord Installationscoordinator AB
Adresa poștală:
Localitatea: DANDERYD
Codul poștal: 18215
Țara:
Denumirea oficială: Sitowise Sverige AB
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 11645
Țara:
Denumirea oficială: INTEC Mitt AB
Adresa poștală:
Localitatea: ÖREBRO
Codul poștal: 70227
Țara:
Denumirea oficială: Bengt Dahlgren Stockholm Aktiebolag
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 12030
Țara:
Denumirea oficială: Pontarius AB
Adresa poștală:
Localitatea: Stockholm
Codul poștal: 10138
Țara:
Denumirea oficială: Elektrotekniska Byrån i Sverige AB
Adresa poștală:
Localitatea: KARLSTAD
Codul poștal: 65214
Țara:
Denumirea oficială: PE Teknik & Arkitektur AB
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 10422
Țara:
Denumirea oficială: Elprojekt Mälardalen AB
Adresa poștală:
Localitatea: KATRINEHOLM
Codul poștal: 641 34
Țara:
Denumirea oficială: PQR International AB
Adresa poștală:
Localitatea: UPPSALA
Codul poștal: 75321
Țara:
Denumirea oficială: COWI AB
Adresa poștală:
Localitatea: GÖTEBORG
Codul poștal: 41104
Țara:
Denumirea oficială: ÅF-Infrastructure AB
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 16999
Țara:
Denumirea oficială: ATICC Sweden AB
Adresa poștală:
Localitatea: BROMMA
Codul poștal: 16855
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.