Publications Office of the EU
Polonia-Tychy: Lucrări de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Tychy: Lucrări de construcţii

  • Publicată
    19/09/2022
  • Termenul-limită
    17/10/2022
  • Deschiderea ofertelor
    17/10/2022
  • Contract atribuit
    17/11/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
MEGREZ Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: PL22C Tyski
Locația achizitorului
NUTS code: PL22C Tyski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
10,332,000.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
29/22/ZP/PN
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa budynku oddziału obserwacyjno – zakaźnego i geriatrycznego na budynek chorób zakaźnych w ramach projektu pn. Przebudowa budynku oddziału obserwacyjno-zakaźnego i geriatrycznego na budynek chorób zakaźnych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez Sp. z o.o. w Tychach, realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”, w zakresie i na warunkach określonych w Programie Funkcjonalno - Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, obejmująca:
1) opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy zgodnie z dokumentami zamówienia;
2) wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentami zamówienia.
2. Wykonawca jest zobowiązany realizować prace w taki sposób, aby minimalizować uciążliwości związane z prowadzeniem prac. Możliwe godziny pracy na obiekcie 7:00 – 18:00. Z uwagi na mogący występować znaczny poziom hałasu Wykonawca winien prowadzić roboty budowlane w czasie uzgodnionym z Zamawiającym, tak aby nie zakłócać bieżącej działalności Zamawiającego
3. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej, ale rekomenduje ją w celu dokładniejszego zapoznania się ze specyfiką budynku oraz jego otoczenia. Zamawiający ustali termin wizji lokalnej oraz wglądu w dokumentację w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o jego ustalenie.
4. Ryzyko przygotowania i kalkulacji oferty obciąża Wykonawcę. Zamawiający dołożył wszelkiej staranności aby dokładnie i wyczerpująco opisać przedmiot zamówienia. Wizja lokalna choć nie jest obligatoryjna wocenie Zamawiającego może mieć wpływ na dokładniejsze skalkulowanie oferty poprzez uzyskanie większej i pełniejszej wiedzy o istniejącym obiekcie i jego otoczeniu.
UWAGA: Zamawiający podczas wizji lokalnej nie będzie udzielał odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania. Zamawiający sporządzi protokół z odbycia wizji lokalnej.
5. Wykonawca oraz jego podwykonawca jest zobowiązany do zatrudniania na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w trakcie realizacji Umowy: roboty wyburzeniowe, roboty murarskie, roboty dekarskie, roboty tynkarskie, roboty wykończeniowe, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne.
6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
7. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Programu operacyjnego „Infrastruktura i środowisko” na lata 2014 – 2020, XI Oś Priorytetowa React - EU, Działanie 11.3 „Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia”
8. W przypadku gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen
technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ.
Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”.
Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: MEGREZ Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Edukacji 102
Localitatea: Tychy
Codul NUTS: PL22C
Codul poștal: 43-100
Țara: POL
Persoană de contact: Karolina Filipowska
Adresa principală: http://www.szpitalmegrez.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/10/2022 08:05
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
10,332,000.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Budowlane Mazur Sp. z o.o. Sp. k
Adresa poștală:
Localitatea: Jankowice
Codul poștal:
Țara: POL

Denumirea oficială: Firma Budowlana Mazur Sławomir Mazur
Adresa poștală:
Localitatea: Jankowice
Codul poștal:
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.