Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten

  • Publicată
    18/07/2025
  • Termenul-limită
    26/08/2025
  • Deschiderea ofertelor
    26/08/2025
  • Contract atribuit
    07/10/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Göttingen
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE91C Göttingen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
520,391.05 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
121_2025
Descriere

Neubau KITA Ernst-Fahlbusch-Straße 24, 37077 Göttingen wesentliche Ausführungsarbeiten: #- GK-Wandbekleidung der tragenden Außen- und Innenwände ca. 205 m² ##- Herstellung von: #- ca. 780 m² nicht tragender innerer Trockenbau-Trennwände (D 125mm), #- ca. 460 m² Vorsatzschalen (D 100mm) #- ca. 320 m² Vorsatzschalen (D 75mm) #- Montage von 170 m² GK-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) und #- ca. 1.140 m² Akustik-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) #- Herstellung von Wand- und Deckenöffnungen, Aussparungen, Wand- und Deckenanschlüsse #- Lieferung und Montage von Einbauteilen wie Revisionsklappen u. ä.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.meinauftrag.rib.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/08/2025 10:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Angebotspreis der Hauptleistung
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
520,391.05 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Maler Kresin GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Fuldatal
Codul poștal: 34233
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.