Publications Office of the EU
Acord-cadru pentru închirierea de vehicule de colectare a deșeurilor electrice pe bază de hidrogen - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Acord-cadru pentru închirierea de vehicule de colectare a deșeurilor electrice pe bază de hidrogen

  • Publicată
    05/08/2024
  • Termenul-limită
    04/09/2024
  • Deschiderea ofertelor
    04/09/2024
  • Contract atribuit
    19/11/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Leipzig
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144511 Vehicule de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
L-EB01a-2024-00376
Descriere

Acord-cadru pentru achiziționarea în rate de vehicule de colectare a deșeurilor electrice cu hidrogen prin tragere la sorți

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.evergabe.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://www.evergabe.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/09/2024 09:30
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.