Publications Office of the EU
România-Bacău: Reactivi chimici - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

România-Bacău: Reactivi chimici

  • Publicată
    01/09/2023
  • Termenul-limită
    09/10/2023
  • Deschiderea ofertelor
    09/10/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Locul de executare
NUTS code: RO211 Bacău
Locația achizitorului
NUTS code: RO211 Bacău
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696300 Reactivi chimici
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
18,554,303.40 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
4278728_2023_PAAPD1431017
Descriere

Furnizare de reactivi chimici pentru pacientii din cadrul Laboratorului de Analize Medicale, conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorul economic a cărui ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Numărul de înregistrare național: 4278728
Adresa poștală: Strada: Haret Spiru, nr. 2
Localitatea: Bacau
Codul NUTS: RO211
Codul poștal: 600114
Țara: ROU
Persoană de contact: CATALINA LACRAMIOARA MOISEI
Adresa principală: www.sjubc.ro
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/10/2023 15:00
Locul de executare
Codul CPV

33696300 - Reactivi chimici

24000000 - Produse chimice

Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.