Publications Office of the EU
Croaţia-Zagreb: Produse de contrast pentru utilizare în radiologie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Croaţia-Zagreb: Produse de contrast pentru utilizare în radiologie

  • Publicată
    15/02/2022
  • Termenul-limită
    10/03/2022
  • Deschiderea ofertelor
    10/03/2022
  • Contract atribuit
    29/04/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Klinička bolnica Merkur
Locul de executare
NUTS code: HR05 Grad Zagreb
Locația achizitorului
NUTS code: HR05 Grad Zagreb
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696800 Produse de contrast pentru utilizare în radiologie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,329,000.00 HRK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,155,005.40 HRK
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
13
Numărul de referință al procedurii
EVV 16/2022/KBM
Descriere

Nabava kontrastnih sredstava po grupama predmeta nabave za potrebe Kliničke bolnice Merkur.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/03/2022 12:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.