Publications Office of the EU
Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika

  • Publicată
    12/05/2025
  • Termenul-limită
    26/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    26/05/2025
  • Contract atribuit
    05/09/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Miasto Białystok
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL841 Białostocki
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45233162 Lucrări de construcţii de piste de biciclete
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,107,317.40 PLN
Numărul de referință al procedurii
ZDM- XIV.271.15.2025
Descriere

1Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika. Zakres zamówienia obejmuje: 1) budowę drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów o długości około 388 mb; 2) budowę drogi dla pieszych, 3) budowę 25 miejsc postojowych, 4) przebudowę fragmentu jezdni, 5) budowę kanalizacji teletechnicznej, 6) przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Gen. N. Sulika i ul. Dolistowskiej, 7) budowę przykanalików sieci kanalizacji deszczowej do wpustu ulicznego, 8) budowę przyłącza energetycznego nN do zasilania wiaty przystankowej, 9) roboty ziemne i rozbiórkowe, 10) regulację armatury na istniejącym uzbrojeniu, 11) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, 12) montaż stojaków rowerowych, 13) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/05/2025 10:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: cena ofertowa
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 70
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: okres gwarancji
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,107,317.40 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwem Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o. o.
Adresa poștală:
Localitatea: Białystok
Codul poștal: 15-680
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.