Publications Office of the EU
Danemarca-Holte: Pachete software şi sisteme informatice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Danemarca-Holte: Pachete software şi sisteme informatice

  • Publicată
    26/12/2018
  • Termenul-limită
    28/01/2019
  • Anulată
    07/03/2019
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Rudersdal Kommune
Locul de executare
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Locația achizitorului
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
45,000,000.00 DKK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Samlesagsnr. 18/92
Descriere

Rudersdal Kommune udbyder hermed økonomisystem med tilhørende debitordel samt løn- og personalesystem, inklusiv vagtplanlægning og lønsumsstyring. Det er målet med dette udbud at lægge grundstenen til et samarbejde. Et samarbejde hvor der er vilje til at finde løsninger, der skaber den bedst mulige platform for stærk kommunal ressourcestyring - samtidig med at løsningerne styrker leverandørens forretning. Vigtigst er at gå væk fra køber-sælger rollen i kontraktperioden og i stedet lykkes i en samarbejdsrelation, der ikke handler om mersalg og kontraktrytteri.
Udbuddet er opdelt i 2 delaftaler med henblik på størst mulig konkurrence. Delaftalerne består af følgende:
- Delaftale 1: Løn- og personalesystem, inklusiv vagtplan og lønsumsstyring,
- Delaftale 2: Økonomi og debitor.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Rudersdal Kommune
Numărul de înregistrare național: 29188378
Adresa poștală: Øverødvej 2
Localitatea: Holte
Codul NUTS: DK013
Codul poștal: 2840
Țara: DNK
Persoană de contact: Lene West Larsen
Adresa principală: https://www.ethics.dk/ethics/eo#/35ab8016-a4b4-4a03-a92d-7581198d5ead/homepage
Electronic via:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/35ab8016-a4b4-4a03-a92d-7581198d5ead/homepage
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.