Publications Office of the EU
PL-Toruń: Echipament electronic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Toruń: Echipament electronic

  • Publicată
    11/05/2011
  • Termenul-limită
    16/06/2011
  • Deschiderea ofertelor
    16/06/2011
  • Contract atribuit
    15/07/2011
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31710000 Echipament electronic
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
316,000.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,149,784.00 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
5
Numărul de referință al procedurii
ZP-059/2011
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest:
a) dostawa systemu monitoringu wizyjnego CCTV IP obiektu Collegium Humanisticum UMK w Toruniu - w części 1 zamówienia;
b) dostawa zestawu do uruchomienia systemów bezprzewodowych obejmujących kontroler bezprzewodowy i punkty dostępu – w części 2 zamówienia;
c) dostawa systemu Audio Video do poszczególnych pomieszczeń Collegium Humanisticum UMK w Toruniu – w części 3 zamówienia;
d) dostawa urządzeń do sieci telefonicznej oraz oprogramowania wraz z udzieleniem licencji – w części 4 zamówienia;
e) dostawa i montaż rolet okiennych wolnowiszących – w części 5 zamówienia.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/06/2011 10:15
Locul de executare
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.