Publications Office of the EU
Franţa-Metz: Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor şi aparatelor electrice şi a echipamentului conex - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Metz: Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor şi aparatelor electrice şi a echipamentului conex

  • Publicată
    31/10/2019
  • Termenul-limită
    03/12/2019
  • Deschiderea ofertelor
    04/12/2019
  • Contract atribuit
    27/04/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
ESID de Metz
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FRF33 Moselle
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50532000 Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor şi aparatelor electrice şi a echipamentului conex
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
155,040.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
129,200.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
DAF_2019_002529
Descriere

Exploitation et maintenance des onduleurs au profit des emprises militaires de la Base de Défense de Lille (59).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: ESID de Metz
Adresa poștală: Caserne Ney — 1 rue du Maréchal Lyautey — BP 30 001
Localitatea: Metz Cedex 01
Codul NUTS: FRF33
Codul poștal: 57044
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.marches-publics.gouv.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/12/2019 16:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
155,040.00 EUR
Valoare contractată finală
129,200.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Vertiv France
Adresa poștală: bâtiment Liège — 1 place des États-Unis
Localitatea: Rungis
Codul poștal: 94150
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.