Publications Office of the EU
23-0332_Grossist livsmedel - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

23-0332_Grossist livsmedel

  • Publicată
    07/12/2023
  • Termenul-limită
    22/01/2024
  • Deschiderea ofertelor
    23/01/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Liseberg AB
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
240,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
23/19
Descriere

Liseberg tecknar avtal med en distributör som ska utföra samtliga leveranser av livsmedel till köparens enheter/verksamheter. Upphandlingen avser framför allt livsmedel inom varugrupperna kolonial, djupfryst, ost o mejeri. Liseberg har separata avtal på kött & chark, fisk & skaldjur, bröd & bageri samt frukt & grönt.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2648&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2648&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/01/2024 00:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Codul CPV

15000000 - Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe

15500000 - Produse lactate

15800000 - Diverse produse alimentare

15330000 - Fructe şi legume transformate

15300000 - Fructe, legume şi produse conexe

15890000 - Diverse produse alimentare şi produse uscate

15540000 - Brânzeturi

Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
240,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.