Publications Office of the EU
Franţa-Lyon: Instalare de echipament de iluminare stradală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Lyon: Instalare de echipament de iluminare stradală

  • Publicată
    10/04/2015
  • Termenul-limită
    18/05/2015
  • Contract atribuit
    22/06/2015
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Locul de executare
NUTS code: FRK27 Savoie
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45316110 Instalare de echipament de iluminare stradală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
779,958.80 EUR
Numărul de referință al procedurii
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Descriere

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Adresa poștală: 5 place Jules Ferry
Localitatea: Lyon Cedex 06
Codul poștal: 69453
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
779,958.80 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SAS Enfrasys
Adresa poștală: 482 rue des Mercières
Localitatea: Rillieux-la-Pape
Codul poștal: 69140
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.