Publications Office of the EU
SERVICII DE INGINERIE CR-E-36-NI PENTRU VERIFICAREA PROIECTULUI DE FACTIBILITATE TEHNICĂ ȘI ECONOMICĂ ȘI A PROIECTULUI EXECUTIV PENTRU LUCRĂRI DE ÎNREGISTRARE ACUM FĂRĂ PO MAGRA ALVE PENTRU NAVE DE CLASĂ VA CEMT DIN PIACENZA ÎN FOCE MINCIO PARTEA 1 CUP B99J21024840001. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

SERVICII DE INGINERIE CR-E-36-NI PENTRU VERIFICAREA PROIECTULUI DE FACTIBILITATE TEHNICĂ ȘI ECONOMICĂ ȘI A PROIECTULUI EXECUTIV PENTRU LUCRĂRI DE ÎNREGISTRARE ACUM FĂRĂ PO MAGRA ALVE PENTRU NAVE DE CLASĂ VA CEMT DIN PIACENZA ÎN FOCE MINCIO PARTEA 1 CUP B99J21024840001.

  • Publicată
    23/10/2025
  • Termenul-limită
    10/11/2025
  • Deschiderea ofertelor
    10/11/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
AIPO - GARE E CONTRATTI
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITH52 Parma
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71330000 Diverse servicii de inginerie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
390,540.25 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

SERVICII DE INGINERIE CR-E-36-NI PENTRU VERIFICAREA PROIECTULUI DE FACTIBILITATE TEHNICĂ ȘI ECONOMICĂ ȘI A PROIECTULUI EXECUTIV PENTRU LUCRĂRI DE ÎNREGISTRARE ACUM FĂRĂ PO MAGRA ALVE PENTRU NAVE DE CLASĂ VA CEMT DIN PIACENZA ÎN FOCE MINCIO PARTEA 1 CUP B99J21024840001.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/11/2025 08:30
Codul CPV
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Qualità e Metodologia dell'Attività di Verifica
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 20
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Esperienza e Adeguatezza del Gruppo di Lavoro -Requisiti specifici e CV del personale proposto per la verifica
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Verifiche BIM/Digitalizzazione
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Ribasso su importo a base di gara
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Valoarea estimată
390,540.25 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.