Publications Office of the EU
Polonia-Opole: Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Opole: Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară

  • Publicată
    25/04/2015
  • Termenul-limită
    02/06/2015
  • Deschiderea ofertelor
    02/06/2015
  • Contract atribuit
    03/06/2015
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09300000 Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,523,756.79 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,665,282.60 PLN
Numărul de referință al procedurii
DLG.39.484/15
Descriere

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/06/2015 11:15
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
3,523,756.79 PLN
Valoare contractată finală
3,665,282.60 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ecoergia Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Emaus 40/3
Localitatea: Kraków
Codul poștal: 30-213
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.