Publications Office of the EU
Grecia-Larisa: Stimulator cardiac - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecia-Larisa: Stimulator cardiac

  • Publicată
    29/03/2021
  • Termenul-limită
    10/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    14/05/2021
  • Contract atribuit
    28/01/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Π.Γ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
Locul de executare
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Locația achizitorului
NUTS code: EL6 Κεντρική Ελλάδα
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33182210 Stimulator cardiac
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
369,437.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
9
Numărul de referință al procedurii
8/2021
Descriere

Προμήθεια ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ

Metoda de depunere
Electronic via:
www.promitheus.gov.gr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/05/2021 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.