Publications Office of the EU
Polonia-Zielona Góra: Servicii de arhitectură şi de măsurare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Zielona Góra: Servicii de arhitectură şi de măsurare

  • Publicată
    10/07/2020
  • Termenul-limită
    17/08/2020
  • Anulată
    21/08/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Agencja Mienia Wojskowego
Locul de executare
NUTS code: PL43 Lubuskie
Locația achizitorului
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71251000 Servicii de arhitectură şi de măsurare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
DZP-OZ.2610.300.2020
Descriere

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu projektu wydzielenia samodzielnych lokali mieszkalnych dla budynku, położonego w miejscowości Wędrzyn numer budynku 48A-C, będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Zielonej Górze wraz z pozyskaniem zaświadczeń o samodzielności lokali.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Agencja Mienia Wojskowego
Numărul de înregistrare național: 526-10-38-122
Adresa poștală: ul. Zjednoczenia 104
Localitatea: Zielona Góra
Codul NUTS: PL432
Codul poștal: 65-120
Țara: POL
Persoană de contact: Marcin Szczęch
Adresa principală: http://www.amw.com.pl
Electronic via:
https://amw.eb2b.com.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.