Publications Office of the EU
Franţa-Lille: Servicii de asigurare a construcţiilor împotriva tuturor riscurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Lille: Servicii de asigurare a construcţiilor împotriva tuturor riscurilor

  • Contract atribuit
    19/06/2019
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
CROUS de Lille
Locul de executare
NUTS code: FRE11 Nord
Locația achizitorului
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66513200 Servicii de asigurare a construcţiilor împotriva tuturor riscurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
47,320.42 EUR
Numărul de referință al procedurii
19.M du 25/04/2019
Descriere

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
47,320.42 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CWP assurances
Adresa poștală: 4 rue Casimir Fournier
Localitatea: Le Quesnoy
Codul poștal: 59530
Țara: FRA

Denumirea oficială: MMA IARD
Adresa poștală: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
Localitatea: Le Mans Cedex 9
Codul poștal: 72030
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.