Publications Office of the EU
Polonia-Mirosławiec: Servicii pentru silvicultură - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Mirosławiec: Servicii pentru silvicultură

  • Publicată
    30/10/2013
  • Termenul-limită
    21/11/2013
  • Deschiderea ofertelor
    21/11/2013
  • Contract atribuit
    09/12/2013
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Lasy Państwowe, Państwowe Gospodarstwo Leśne, Nadleśnictwo Mirosławiec
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77200000 Servicii pentru silvicultură
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,725,310.56 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,085,143.34 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
SA-2710-5/2013
Descriere

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn. Dz. U. z 2011 r. nr 12 poz. 59 ze. zmianami) obejmujące: między innymi: hodowlę lasu, ochronę lasu, pozyskiwanie drewna, zrywkę drewna, ochronę przeciwpożarową, zagospodarowanie turystyczne lasu, bieżące utrzymanie dróg leśnych, prace szkółkarstwa leśnego i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w 2014 r.
Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części:
Część I – leśnictwa: Orle, Łowicz, Mirosławiec
Część II – leśnictwa: Kalinówka, Hanki, Betyń
Część III – leśnictwa: Nieradź, Lipie, Toporzyk
Część IV – Szkółka Leśna Nieradź

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/11/2013 11:15
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.