Publications Office of the EU
Franţa-Paris: Echipament de bucătărie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Paris: Echipament de bucătărie

  • Publicată
    03/01/2019
  • Termenul-limită
    30/01/2019
  • Deschiderea ofertelor
    31/01/2019
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
GIP Resah
Locul de executare
NUTS code: FR France
Locația achizitorului
NUTS code: FR101 Paris
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39221000 Echipament de bucătărie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,000,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2019-023
Descriere

Fourniture de solution d'équipement de conditionnement alimentaire par thermoscelleuses pour les bénéficiaires de la centrale d'achat du GIP Resah.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=2326&orgAcronyme=t5y
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/01/2019 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
4,000,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.