Publications Office of the EU
Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF

  • Publicată
    02/04/2026
  • Termenul-limită
    29/04/2026
  • Deschiderea ofertelor
    29/04/2026
  • Contract atribuit
    21/07/2026
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Land Hessen, vertreten durch den Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen, Zentrale Vergabe
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE71E Wetteraukreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45421142 Instalare de obloane
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
327,510.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
VG-B-0454-2026-0230
Descriere

Tischlerarbeiten (DIN 18 355);

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabe.hessen.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://vergabe.hessen.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/04/2026 09:30
Metoda de atribuire
Criteriu: Preis
Tip: price
Descriere: Preis
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100.00
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
327,510.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Sven Papon Glasermeister
Adresa poștală:
Localitatea: Halle
Codul poștal: 06116
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.