Publications Office of the EU
Slovenia-Liubliana: Echipament de securitate, de luptă împotriva incendiilor, de poliţie şi de apărare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenia-Liubliana: Echipament de securitate, de luptă împotriva incendiilor, de poliţie şi de apărare

  • Contract atribuit
    05/04/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Locul de executare
NUTS code: SI Slovenija
Locația achizitorului
NUTS code: SI Slovenija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
Mai multe coduri CPV principale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
714,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,276,500.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Descriere

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
714,000.00
Valoare contractată finală
1,276,500.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PANNA PLUS d.o.o.
Adresa poștală: Podjunska ulica 13
Localitatea: Ljubljana
Codul poștal: 1000
Țara: SVN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.