Publications Office of the EU
Italia-Veneţia: Servicii de curăţare a echipamentului de transport - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Veneţia: Servicii de curăţare a echipamentului de transport

  • Publicată
    07/06/2019
  • Termenul-limită
    08/07/2019
  • Deschiderea ofertelor
    10/07/2019
  • Contract atribuit
    16/12/2019
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Veritas SpA
Locul de executare
NUTS code: ITH35 Venezia
Locația achizitorului
NUTS code: ITH35 Venezia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90917000 Servicii de curăţare a echipamentului de transport
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,364,911.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,898,669.82 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Veritas S.p.A.
Adresa poștală: Santa Croce 489
Localitatea: Venezia
Codul NUTS: ITH35
Codul poștal: 30135
Țara: ITA
Adresa principală: https://www.gruppoveritas.it
Electronic via:
https://www.gruppoveritas.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/07/2019 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
5,364,911.00 EUR
Valoare contractată finală
4,898,669.82 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Sandonauto srl
Adresa poștală:
Localitatea: San Dona' di Piave (VE)
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.