Publications Office of the EU
Germania-Bad Langensalza: Servicii de pază - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Bad Langensalza: Servicii de pază

  • Publicată
    26/07/2021
  • Termenul-limită
    26/08/2021
  • Contract atribuit
    08/11/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hufeland Klinikum GmbH
Locul de executare
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Locația achizitorului
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79713000 Servicii de pază
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
400,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
404,970.56 EUR
Numărul de referință al procedurii
SD 03_2021
Descriere

Gegenstand dieser Rahmenvereinbarung ist die die Erbringung von Sicherheitsdienstleistungen (Wachdienst, Service- und Sicherheitsdienst, Revierstreifendienst, Personenschutz) für den öffentlichen Auftraggeber

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Hufeland Klinikum GmbH
Adresa poștală: Rudolph-Weiss-Straße 1-5
Localitatea: Bad Langensalza
Codul NUTS: DEG09
Codul poștal: 99947
Țara: DEU
Persoană de contact: Frau Antje Jäger
Adresa principală: www.hufeland.de
Electronic via:
https://www.subreport.de/E34964941
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
400,000.00 EUR
Valoare contractată finală
404,970.56 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: DWS Service GmbH
Adresa poștală: Hospitalstraße 3
Localitatea: Heilbad Heiligenstadt
Codul poștal: 37308
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.