Publications Office of the EU
Polonia-Szczyrk: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Szczyrk: Electricitate

  • Publicată
    03/01/2022
  • Termenul-limită
    31/01/2022
  • Deschiderea ofertelor
    31/01/2022
  • Contract atribuit
    15/02/2022
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Locul de executare
NUTS code: PL225 Bielski
Locația achizitorului
NUTS code: PL225 Bielski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,656,000.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,802,080.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
DZP/Sz/29/2021
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/01/2022 10:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,656,000.00 PLN
Valoare contractată finală
2,802,080.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Adresa poștală: ul. Wróbla 24/1
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 02-736
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.