Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Servicii spitaliceşti de obstetrică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Servicii spitaliceşti de obstetrică

  • Contract atribuit
    24/11/2011
  • Astăzi
    07/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85111320 Servicii spitaliceşti de obstetrică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,943,344.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,809,636.00 RON
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Konkurs ofert - położnictwo i ginekologia - hospitalizacja - powiaty-brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, Toruń, toruński, wąbrzeski.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,943,344.00
Valoare contractată finală
4,809,636.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie
Adresa poștală: Plac Dr Rydygiera 1
Localitatea: Chełmno
Codul poștal: 86-200
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.