Publications Office of the EU
Germania-Duisburg: Echipament de luptă împotriva incendiilor, de salvare şi de siguranţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Duisburg: Echipament de luptă împotriva incendiilor, de salvare şi de siguranţă

  • Publicată
    22/06/2018
  • Termenul-limită
    24/07/2018
  • Anulată
    17/10/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Duisburg – Hauptamt
Locul de executare
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
35110000 Echipament de luptă împotriva incendiilor, de salvare şi de siguranţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
326,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
209,444.42 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
2018-0229 Amt 10
Descriere

Lieferung von diversen Feuerwehrgeräten als Tauschbeladung sowie Rahmenvereinbarung über die Lieferung von allgemeiner Feuerwehrtechnischer Beladung in insgesamt 4 Losen

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stadt Duisburg – Submissionsstelle
Adresa poștală: Friedrich-Wilhelm-Straße 96 (15. Etage)
Localitatea: Duisburg
Codul NUTS: DEA12
Codul poștal: 47051
Țara: DEU
Adresa principală: www.duisburg.de
Electronic via:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDBYK2W
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/07/2018 12:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.