Publications Office of the EU
1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125

  • Publicată
    28/03/2025
  • Termenul-limită
    26/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    26/05/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gemeente Rotterdam
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45100000 Lucrări de pregătire a şantierului
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
6,625,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
1-W-28963-23
Descriere

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het verrichten van grondwerk het aanleggen van asfaltverhardingen het aanleggen van betonplatenverhardingen het aanleggen van elementenverhardingen het aanleggen van een riolering; DIT en vrijvervalriool het aanbrengen van lijngoten het aanleggen van kabels voor elektra en data en mantelbuizen het aanbrengen en aansluiten van lichtmasten het aanleggen van een waterleiding het aanbrengen van een wand bestaande uit betonblokken voor depots het ontwerpen en aanleggen van een vloeistofdichte verharding met OBAS het bewerken en aanleggen van plantvakken en gras Saneringswerkzaamheden De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het bij de aanbestedingsstukken gevoegde RAW-bestek. De waarde van door de Aanbesteder ter beschikking te stellen bouwstoffen bedraagt ongeveer € 600.000,- de omzetbelasting niet inbegrepen.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://s2c.mercell.com/today/143399
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://s2c.mercell.com/today/143399
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/05/2025 12:05
Metoda de atribuire
Inschrijvingssom
Valoarea estimată
6,625,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.