Publications Office of the EU
Croaţia-Zagreb: Echipament individual - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Croaţia-Zagreb: Echipament individual

  • Publicată
    29/10/2019
  • Termenul-limită
    30/12/2019
  • Contract atribuit
    08/03/2021
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ministarstvo obrane, Republike hrvatske
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
35810000 Echipament individual
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
7,692,364.80 HRK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
9,615,456.00 HRK
Numărul de referință al procedurii
VV-UR-202-19-81
Descriere

Kape, šeširi i navlake za borbene prikrivne odore.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not specified
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
7,692,364.80 HRK
Valoare contractată finală
9,615,456.00 HRK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Zajednica ponuditelja: Šešir d.o.o.; KAP-KO d.o.o.
Adresa poștală: Ilica 29
Localitatea: Zagreb
Codul poștal: 10000
Țara: HRV
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.