Publications Office of the EU
Achiziționarea de mese pregătite pentru cantinele de Litere, Științe, Arte Frumoase și Inginerie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Achiziționarea de mese pregătite pentru cantinele de Litere, Științe, Arte Frumoase și Inginerie

  • Contract atribuit
    04/12/2024
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Universidade do Porto
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
15894200 Mâncare preparată
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,564,183.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
SCGC_SASUP_CPI/24A001
Descriere

Achiziționarea de mese pregătite pentru cantinele de Litere, Științe, Arte Frumoase și Inginerie

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Monofator - Preço
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
4,564,183.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Gertal - Companhia Geral de Restaurantes e Alimentação S.A
Adresa poștală:
Localitatea: Carnaxide
Codul poștal: 2790-078
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.