Publications Office of the EU
Regatul Unit-Blackpool: Mobilier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Regatul Unit-Blackpool: Mobilier

  • Publicată
    14/09/2017
  • Termenul-limită
    27/10/2017
  • Contract atribuit
    21/11/2017
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Blackpool Council
Locul de executare
NUTS code: UKD42 Blackpool
Locația achizitorului
NUTS code: UKD42 Blackpool
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39100000 Mobilier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
32,000.00 GBP
Numărul de referință al procedurii
DN293091
Descriere

Supply of office furniture.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://procontract.due-north.com/Procurer/ViewMaker209Form2?projectEventId=5a74f49b-e27d-e711-80e3-005056b64545
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Codul CPV

39100000 - Mobilier

39130000 - Mobilier de birou

Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
32,000.00 GBP
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: H. Jenkinson & Company Limited
Adresa poștală: Kitling Road, Knowsley Business Park
Localitatea: Prescot
Codul poștal: L34 9JR
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.