Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA

  • Publicată
    22/02/2024
  • Termenul-limită
    12/03/2024
  • Deschiderea ofertelor
    12/03/2024
  • Contract atribuit
    19/03/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITI44 Latina
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
63500000 Servicii de agenţii de turism, de ghizi turistici şi de asistenţă turistică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
298,800.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
162,400.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
G00402
Descriere

PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA

Metoda de depunere
Electronic via:
https://provinciadilatina.maggiolicloud.it/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://provinciadilatina.maggiolicloud.it/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/03/2024 11:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.