Publications Office of the EU
Franţa-Grenoble: Servicii tipografice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Grenoble: Servicii tipografice

  • Publicată
    19/11/2021
  • Termenul-limită
    16/12/2021
  • Deschiderea ofertelor
    17/12/2021
  • Contract atribuit
    01/02/2022
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
grenoble-alpes metropole
Locul de executare
NUTS code: FRK24 Isère
Locația achizitorului
NUTS code: FRK24 Isère
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79810000 Servicii tipografice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
369,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
369,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de referință al procedurii
2021-Fcs-Dajm-0423
Descriere

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Il s'agit de la relance du lot 1 (Impression du Journal Grenoble-Alpes Métropole), déclaré sans suite, de la consultation publiée le 30 juillet 2021 au Boamp (Avis no21-106356) et au Joue (avis no 2021/s 149-397178)

Metoda de depunere
Electronic via:
http://agysoft.marches-publics.info
Ofertele pot fi depuse
Submission for one lot only
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/12/2021 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
369,000.00 EUR
Valoare contractată finală
369,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: fot France Offset Typo
Adresa poștală: zac Satolas Green - pusignan
Localitatea: Meyzieu
Codul poștal: 69881
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.