Publications Office of the EU
Germania-Friedrichshafen: Infrastructură de reţea - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Friedrichshafen: Infrastructură de reţea

  • Publicată
    16/12/2016
  • Termenul-limită
    13/01/2017
  • Contract atribuit
    12/06/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Landratsamt Bodenseekreis
Locul de executare
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Locația achizitorului
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
32424000 Infrastructură de reţea
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
544,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2016003847
Descriere

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Landratsamt Bodenseekreis
Adresa poștală: Glärnischstr. 1-3
Localitatea: Friedrichshafen
Codul NUTS: DE147
Codul poștal: 88045
Țara: DEU
Adresa principală: http://www.bodenseekreis.de/start
Electronic via:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
544,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Advanced UniByte GmbH
Adresa poștală: Paul-Lechler-Straße 8
Localitatea: Metzingen
Codul poștal: 7255
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.